pátek 9. srpna 2013

Čerstvé letní novinky u Zelené větévky...

Zelená větévka nezahálí a i v parném létě ji kreativita a nadšení neopouští. Představila totiž křišťálově čisté květové vody a překrásně vonící tuhé parfémy.


Květové vody

Prvním pravidlem pro krásnou a zdravou pleť je ,,čistit a hydratovat". Pro tento účel jsou květinové vody, neboli hydroláty, ideálním prostředkem. Hydroláty neslouží k samotnému odličování, zato dodávají pleti potřebnou vlhkost, velmi jemně ji vyčistí, osvěží, tonizují a zanechají ji uvolněnou a připravenou pro další péči.

Květinové vody Zelená větévka vyrábí parovodní destilací čerstvých částí rostlin, při které vzniká také esenciální olej. Během tohoto procesu se voda obohacuje o rostlinné vosky, které jsou pomocníky při hojení a regeneraci pokožky, dále pak o rostlinné biostimulátory, které obnovují přirozené funkce pokožky, urychlují hojení a skvěle hydratují...


Tuhé parfémy

Výhodou tuhého parfému je, že ho můžete používat opakovaně, jelikož nedráždí pokožku. Vůně nevydrží tak dlouho, jako syntetické parfémy, protože esenciální oleje v tuhých parfémech jsou prchavé. Jednoduše si párkrát za den uděláte radost ? Na druhou stranu, parfémy na bázi alkoholu vydrží ještě kratší dobu.

Tuhý parfém vždy plikujte nejlépe na pulzní body, jako je zápěstí, krk, místečko za ušima, loketní jamky,... V minulosti byly ženy instruovány, aby nanášely vůni šetrně, jelikož byla velmi drahá. Proto ji nanášely na nejvíce ženské a jemné části těla - pulzní body. Pokožka je také v ,,pulzních bodech" teplejší, což pomůže vůni, aby se rozvinula a poskytla lepší pocit tomu, kdo ji nosí...
  

Žádné komentáře:

Okomentovat